Kontakt.
dom pomocy społecznej  Całodobowe usługi pielęgniarskie.

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : eka pielęgniarska w domu pacjenta.
Nasza oferta opieki nad seniorem to propozycja skrojona na miarę wszelkich potrzeb. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań...
Całodobowa opieka pielęgniarska w Sosnowcu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi w całej Polsce. Nasi podopieczni to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej,.. Usługi pielęgniarskie w Sosnowcu.
Miasto: Sosnowiec
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania. Całodobowa opieka pielęgniarska w Sosnowcu.
Miasto: Sosnowiec
Profesjonalnie przygotowany i wyszkolony Opiekun podejmuje pracę o wcześniej ustalonej porze, aby zapewnić Podopiecznemu opiekę i wsparcie we własnym domu...
Kontakt
Sosnowiec Dom Seniora Profesjonalna całodobowa opieka. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Sosnowcu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Sosnowiec
Kontakt
Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także przewlekle chorych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a co za tym idzie wiedzę oraz zaufanie..
Miasto: Sosnowiec
Specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Sosnowcu.
Miasto: Sosnowiec
Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza...
Miasto: Sosnowiec
Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opieka nocna nad osobą starszą to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia i nadzoru w nocy, podczas gdy ich bliscy nie są w stanie być razem z nimi, znajdują się w pracy,...
Miasto: Sosnowiec
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Sosnowiec


Całodobowa opiekunka nad osobami starszymi.

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Całodobowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta

Sosnowiec Prywatne domy opieki Dom Pomocy Społecznej

Całodobowe usługi pielęgniarskie

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Sokołów Podlaski ; Aleksandrów Kujawski ; Chełm

Usługi rehabilitacyjne / Sosnowiec ul. Karola Szymanowskiego .


Bianka mam 39 lat mieszkam ul. Sikorek Sosnowiec. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Sosnowcu Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Sosnowiec opiekuńcze na osobę starszą.