Kontakt.
dom pomocy społecznej  Prywatna opieka pielęgniarska Augustów

Cennik usług pielęgniarskich w domu pacjenta w kwietniu 2024 :
Cennik usług pielęgniarskich w domu pacjenta. Opieka za zamieszkaniem – na stałe – do 1 lub do 2 osób – zakres opieki do uzgodnienia – zgodnie z potrzebami. ..
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta w Augustowie. Prywatna Praktyka Pielęgniarska, świadczy usługi pielęgniarskie i opiekuńcze w domu pacjenta.
Opieka Domowa dla osób starszych. Opieka nad osobą starszą za dnia to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia w czasie, gdy ich bliscy znajdują się w pracy lub wykonują inne obowiązki...
Miasto: Augustów
Opieka Domowa dla osób starszych. Zapraszamy Państwa do korzystania z usług Pielęgniarskiej Opieki Domowej dostępnych przez 24h/7 dni w tygodniu w Augustowie.
Miasto: Augustów
Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ...
Kontakt
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Gwarantujemy szybki dojazd do domu pacjenta i profesjonalne usługi pielęgniarskie.
Miasto: Augustów
Kontakt
Opiekun sprawuje: kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych, dopilnowuje podawania leków oraz stosowania się do zaleceń lekarskich... agencje pielęgniarskie.
Miasto: Augustów
Augustów Prywatna opieka pielęgniarska. Opieka nad chorym, pobieranie krwi u pacjenta w domu, leczenie ran. Pogotowie pielęgniarskie. Znajdujemy się  ul. Strażacka w Augustowie.
Miasto: Augustów
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. ..
Miasto: Augustów
Prywatna opieka pielęgniarska nad osobami starszymi. Wystarczy zadzwonić i zamówić wizytę pielęgniarki w domu, a możemy liczyć na szybką realizację zlecenia ..
Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ... Opieka Domowa dla osób starszych.
Miasto: Tczew
Kontakt
Pielęgniarki, nawadnianie, leczenie ran, pobór krwi, opieka nad pacjentem leżącym. Nasza praca to doskonałe połączenie profesjonalnej opieki ze środowiskiem, ...
Miasto: Augustów


Prywatna opieka pielęgniarska Augustów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36
Szukam opiekunki do opieki całodobowej dla osoby starszej z zamieszaniem w Augustowie.
- Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta
- Pogotowie Pielęgniarskie Całodobowa Opieka Medyczna. Pielęgniarki, położne
- Usługi pielęgniarskie
- Zapraszamy do odziałów: Nowy Dwór Gdański ; Augustów ul. Pogodna ; Chorzów .

Zajęcia wspierające sprawność ruchową i intelektualną. Naszym głównym celem jest dbałość o jakość życia i potrzeby naszych mieszkańców. Wygodne, schludne pokoje zapewnią bezpieczną przystań dla każdego pensjonariusza, a piękny, obszerny ogród i wspólny salon stworzą okazję do zawarcia nowych przyjaźni i spędzenia miłego czasu wraz z odwiedzającą rodziną. Opłaty są bardzo zróżnicowane i ściśle związane z przychodami przypadającymi na daną rodzinę, oraz możliwości finansowych samego seniora. Profesjonalny, doświadczony i życzliwy personel. Zapraszamy do odziałów: Nakło ; Augustów; Międzyrzecz .Flora mam 46 lat mieszkam ul. Leśna Augustów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Augustowie Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Augustów opiekuńcze na osobę starszą.