Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Łódź

Nowe ogłoszenia dodane w grudniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Poszukujesz opiekunki dla osoby starszej lub chorej? Szukasz kogoś, kto pomoże przy codziennych sprawach, poda leki i zapewni towarzystwo? ..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Łodzi. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opiekunka os. starszych w Niemczech Obowiązki Opieki nad osobami starszymi w domach opieki Pomoc przy jedzeniu... Usługi pielęgniarskie w Łodzi.
Miasto: Łódź
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Łodzi.
Miasto: Łódź
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko czasu, lecz także cierpliwości oraz doświadczenia. Szczególnie kiedy bliska nam osoba nie jest w pełni sprawna ..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Łodzi. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Łódź
Kontakt
Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich. Zakupy z dostawą do domu. Zamówienie i dowóz obiadów. Przygotowywanie posiłków. Kompleksowe sprzątanie domu.
Miasto: Łódź
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Łodzi.
Miasto: Łódź
Usługi pielęgniarskie Najpopularniejszą grupą usług jest opieka domowa godzinowa (1-4 godziny w czasie dnia) dostosowana i realizowana w czasie i terminach najodpowiedniejszych dla Najbliższych ... Szukam pracy.
Miasto: Łódź
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opiekun sprawuje: kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych, dopilnowuje podawania leków oraz stosowania się do zaleceń lekarskich... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Łódź
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Łódź


Opieka nad osobami starszymi Łódź

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Grudzień 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Rawa Mazowiecka ; Myszków ; Jasło

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Zofia mam 26 lat mieszkam ul. Filomatów [Polesie] Łódź. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Łodzi Opieka długoterminowa domowa z zamieszkaniem jest idealną opcją usług opiekuńczych dla Rodzin Osób Niesamodzielnych wymagających opieki non- stop...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Łódź opiekuńcze na osobę starszą.