Kontakt.
dom pomocy społecznej  Prywatna opieka pielęgniarska Kołobrzeg

Cennik usług pielęgniarskich w domu pacjenta w kwietniu 2024 :
Cennik usług pielęgniarskich w domu pacjenta. Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja...
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta w Kołobrzegu. Prywatna Praktyka Pielęgniarska, świadczy usługi pielęgniarskie i opiekuńcze w domu pacjenta.
Opieka Domowa dla osób starszych. Opieka nocna nad osobą starszą to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia i nadzoru w nocy, podczas gdy ich bliscy nie są w stanie być razem z nimi, znajdują się w pracy,...
Miasto: Kołobrzeg
Opieka Domowa dla osób starszych. Zapraszamy Państwa do korzystania z usług Pielęgniarskiej Opieki Domowej dostępnych przez 24h/7 dni w tygodniu w Kołobrzegu.
Miasto: Kołobrzeg
Opieka z zamieszkaniem - dobór opiekunki potrzebnej na krótki okres (np. wakacji) - zakres opieki do uzgodnienia, zgodnie z potrzebami. ...
Kontakt
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Gwarantujemy szybki dojazd do domu pacjenta i profesjonalne usługi pielęgniarskie.
Miasto: Kołobrzeg
Kontakt
Opiekunka dziecięca pełni funkcje wychowawczo-opiekuńcze, wykonuje zabiegi higieniczno- pielęgnacyjne, dba o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka... agencje pielęgniarskie.
Miasto: Kołobrzeg
Kołobrzeg Prywatna opieka pielęgniarska. Opieka nad chorym, pobieranie krwi u pacjenta w domu, leczenie ran. Pogotowie pielęgniarskie. Znajdujemy się  ul. ppor. Edmunda Łopuskiego w Kołobrzegu.
Miasto: Kołobrzeg
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ...
Miasto: Kołobrzeg
Prywatna opieka pielęgniarska nad osobami starszymi. Wystarczy zadzwonić i zamówić wizytę pielęgniarki w domu, a możemy liczyć na szybką realizację zlecenia ..
Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ... Opieka Domowa dla osób starszych.
Miasto: Tczew
Kontakt
Pielęgniarki, nawadnianie, leczenie ran, pobór krwi, opieka nad pacjentem leżącym. Nasza praca to doskonałe połączenie profesjonalnej opieki ze środowiskiem, ...
Miasto: Kołobrzeg


Prywatna opieka pielęgniarska Kołobrzeg

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36
Szukam opiekunki do opieki całodobowej dla osoby starszej z zamieszaniem w Kołobrzegu.
- Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta
- Pogotowie Pielęgniarskie Całodobowa Opieka Medyczna. Pielęgniarki, położne
- Usługi pielęgniarskie
- Zapraszamy do odziałów: Szamotuły ; Kołobrzeg ul. Solna ; Dąbrowa Górnicza .

W naszym zakładzie zajmujemy się leczeniem alzheimera i innych chorób psychicznych. Prywatny dom opieki doskonale przystosowany do wygody osób starszych,. Hospicjum stacjonarne i domowe. Profesjonalna, pełna troski i szacunku opieka nad osobami starszymi. Dom spokojnej starości to miejsce, gdzie seniorzy czują się jak u siebie. W naszym Ośrodku sprawujemy całodobową opiekę nad seniorami na najwyższym poziomie, a dowodem tego jest zaufanie, jakim od przeszło 17 lat obdarzają nas nasi Podopieczni i ich najbliżsi. Poza tym, przez całą dobę dostępna jest opieka pielęgniarska. Zapraszamy do odziałów: Gdańsk ; Kołobrzeg; Międzyrzecz .Klementyna mam 27 lat mieszkam ul. Wiedeńska Kołobrzeg. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Kołobrzegu Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi w całej Polsce. Nasi podopieczni to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej,..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Kołobrzeg opiekuńcze na osobę starszą.