Kontakt.
dom pomocy społecznej  Prywatna opieka pielęgniarska Sopot

Cennik usług pielęgniarskich w domu pacjenta w lutym 2024 :
Cennik usług pielęgniarskich w domu pacjenta. Opiekunowie dla seniorów to osoby o wielkich sercach. Empatyczni, pomocni, przyjaźnie nastawieni. Nikt nie znalazł się u nas przypadkowo. Nasi pracownicy to ludzie sprawdzeni,...
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta w Sopocie. Prywatna Praktyka Pielęgniarska, świadczy usługi pielęgniarskie i opiekuńcze w domu pacjenta.
Opieka Domowa dla osób starszych. Kluczowe dla nas jest zrozumienie potrzeb podopiecznych, dlatego też to przygotowujemy indywidualny plan opieki..
Miasto: Sopot
Opieka Domowa dla osób starszych. Zapraszamy Państwa do korzystania z usług Pielęgniarskiej Opieki Domowej dostępnych przez 24h/7 dni w tygodniu w Sopocie.
Miasto: Sopot
Doświadczona opiekunka dla osoby starszej lub chorej. Pani w średnim wieku podejmie się opieki nad osobą starszą lub chorą. Również opieka nocna...
Kontakt
Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Gwarantujemy szybki dojazd do domu pacjenta i profesjonalne usługi pielęgniarskie.
Miasto: Sopot
Kontakt
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. .. agencje pielęgniarskie.
Miasto: Sopot
Sopot Prywatna opieka pielęgniarska. Opieka nad chorym, pobieranie krwi u pacjenta w domu, leczenie ran. Pogotowie pielęgniarskie. Znajdujemy się  ul. Andrzeja Struga w Sopocie.
Miasto: Sopot
Pomoc w życiu codziennym: higiena ciała, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie i podawanie posiłków, karmienie. Pomoc w domu: ogólne sprzątanie, zakupy, gotowanie. ..
Miasto: Sopot
Prywatna opieka pielęgniarska nad osobami starszymi. Wystarczy zadzwonić i zamówić wizytę pielęgniarki w domu, a możemy liczyć na szybką realizację zlecenia ..
Doświadczona opiekunka dla osoby starszej lub chorej. Pani w średnim wieku podejmie się opieki nad osobą starszą lub chorą. Również opieka nocna... Opieka Domowa dla osób starszych.
Miasto: Tczew
Kontakt
Pielęgniarki, nawadnianie, leczenie ran, pobór krwi, opieka nad pacjentem leżącym. Nasza praca to doskonałe połączenie profesjonalnej opieki ze środowiskiem, ...
Miasto: Sopot


Prywatna opieka pielęgniarska Sopot

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36
Szukam opiekunki do opieki całodobowej dla osoby starszej z zamieszaniem w Sopocie.
- Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta
- Pogotowie Pielęgniarskie Całodobowa Opieka Medyczna. Pielęgniarki, położne
- Usługi pielęgniarskie
- Zapraszamy do odziałów: Kluczbork ; Sopot ul. Obodrzyców ; Zawiercie .

Do dyspozycji mieszkańców domu oddajemy pokoje 1, 2 oraz 3 osobowe, a także apartamenty z aneksem kuchennym, oferując przy tym kooperację przy dostosowaniu pokoju własnymi elementami wyposażenia zgodnie z wymaganiami oraz gustem. Dysponujemy trzema salami do zajęć rehabilitacyjnych, pionizatorem dla osób leżących oraz nowoczesnym urządzeniem do terapii ruchowej. Szczególnie kiedy senior ma wysokie świadczenia emerytalne, albo jego rodzina jest zamożna. Możliwe jest również skorzystanie ze wsparcia duchowego kapłana, a wolny czas można spędzać w pięknym ogrodzie parkowym. Zapraszamy do odziałów: Kartuzy ; Sopot; Lubaczów .Anetka mam 31 lat mieszkam ul. Jana Sobieskiego Sopot. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Sopocie Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Sopot opiekuńcze na osobę starszą.