Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Sopot

Nowe ogłoszenia dodane w kwietniu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Pracujemy nad utrzymaniem sprawności intelektualnej oraz fizycznej podopiecznych. Zadzwoń! Stosujemy bezpieczne zasady przyjęć i posiadamy wolne miejsca...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Sopocie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Najwyższe Standardy Opieki Potwierdzone Licznymi Certyfikatami - Skontaktuj Się z Nami! Zapewniamy Opiekę Stacjonarną i Dzienną. Szacunek i Empatia... Usługi pielęgniarskie w Sopocie.
Miasto: Sopot
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Sopocie.
Miasto: Sopot
Całodobowa opieka nad seniorem Opiekun sprawuje: kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych, dopilnowuje podawania leków oraz stosowania się do zaleceń lekarskich...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Sopocie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Sopot
Kontakt
Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich. Zakupy z dostawą do domu. Zamówienie i dowóz obiadów. Przygotowywanie posiłków. Kompleksowe sprzątanie domu.
Miasto: Sopot
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Sopocie.
Miasto: Sopot
Usługi pielęgniarskie zapewnimy Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz komfort w domowym zaciszu. Opiekunki z Ukrainy - pracowite, cierpliwe i rzetelne - ceniące wartości rodzinne.... Szukam pracy.
Miasto: Sopot
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
zapewnimy Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz komfort w domowym zaciszu. Opiekunki z Ukrainy - pracowite, cierpliwe i rzetelne - ceniące wartości rodzinne.... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Sopot
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Sopot


Opieka nad osobami starszymi Sopot

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Police ; Wieluń ; Jarocin

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Izyda mam 30 lat mieszkam ul. Michała Drzymały Sopot. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Sopocie Profesjonalna opieka nad seniorami oferujemy ✓ opiekę nad chorymi ✓ nad osobami starszymi ✓ opiekunka osób starszych do wynajęcia ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Sopot opiekuńcze na osobę starszą.