Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Bydgoszcz

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opieka długoterminowa domowa z zamieszkaniem jest idealną opcją usług opiekuńczych dla Rodzin Osób Niesamodzielnych wymagających opieki non- stop...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Bydgoszczy. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza... Usługi pielęgniarskie w Bydgoszczy.
Miasto: Bydgoszcz
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Bydgoszczy.
Miasto: Bydgoszcz
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Bydgoszczy. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Bydgoszcz
Kontakt
Profesjonalna opieka nad seniorami oferujemy ✓ opiekę nad chorymi ✓ nad osobami starszymi ✓ opiekunka osób starszych do wynajęcia ...
Miasto: Bydgoszcz
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Bydgoszczy.
Miasto: Bydgoszcz
Usługi pielęgniarskie Pracujemy nad utrzymaniem sprawności intelektualnej oraz fizycznej podopiecznych. Zadzwoń! Stosujemy bezpieczne zasady przyjęć i posiadamy wolne miejsca... Szukam pracy.
Miasto: Bydgoszcz
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Drobne prace domowe wg zaleceń, robienie bieżących porządków, takich jak np. posprzątanie po posiłku, wyrzucenie śmieci, drobne prace w ogrodzie... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Bydgoszcz
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Bydgoszcz


Opieka nad osobami starszymi Bydgoszcz

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Szczecin ; Lipsko ; Wrocław

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Regina mam 33 lat mieszkam ul. Borsucza Bydgoszcz. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Bydgoszczy Opieka za zamieszkaniem – na stałe – do 1 lub do 2 osób – zakres opieki do uzgodnienia – zgodnie z potrzebami. ..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Bydgoszcz opiekuńcze na osobę starszą.