Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Dzierżoniów

Nowe ogłoszenia dodane w maju 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Całodobowa opieka domowa – z doświadczenia wiemy, jak wiele trudu i zaangażowania wymaga pomoc osobie starszej i schorowanej....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Dzierżoniu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Oferujemy pomoc w znalezieniu opiekunki dla osób starszych. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów .. Usługi pielęgniarskie w Dzierżoniu.
Miasto: Dzierżoniów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Dzierżoniu.
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka nocna nad osobą starszą to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia i nadzoru w nocy, podczas gdy ich bliscy nie są w stanie być razem z nimi, znajdują się w pracy,...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Dzierżoniu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Dzierżoniów
Kontakt
Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ...
Miasto: Dzierżoniów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Dzierżoniu.
Miasto: Dzierżoniów
Usługi pielęgniarskie Podopiecznych wymagających doraźnego wsparcia w czasie dnia lub nocy, całej doby w czasie ciężkiej choroby, po wyjściu ze szpitala, po urazach, na czas urlopu Rodziny.... Szukam pracy.
Miasto: Dzierżoniów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Dzierżoniów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Dzierżoniów


Opieka nad osobami starszymi Dzierżoniów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Maj 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Ząbkowice Śląskie ; Zabrze ; Skarżysko Kamienna

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Kaja mam 43 lat mieszkam ul. Stanisława Staszica Dzierżoniów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Dzierżoniu Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Dzierżoniów opiekuńcze na osobę starszą.