Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Gostynin

Nowe ogłoszenia dodane w kwietniu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Pracujemy nad utrzymaniem sprawności intelektualnej oraz fizycznej podopiecznych. Zadzwoń! Stosujemy bezpieczne zasady przyjęć i posiadamy wolne miejsca...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Gostyninie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Powierzając pod naszą opiekę swoich bliskich, możesz mieć pewność, że będą w dobrych rękach. Otrzymają pomoc, wsparcie i zrozumienie.... Usługi pielęgniarskie w Gostyninie.
Miasto: Gostynin
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Gostyninie.
Miasto: Gostynin
Całodobowa opieka nad seniorem Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich. Zakupy z dostawą do domu. Zamówienie i dowóz obiadów. Przygotowywanie posiłków. Kompleksowe sprzątanie domu.
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Gostyninie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Gostynin
Kontakt
Kluczowe dla nas jest zrozumienie potrzeb podopiecznych, dlatego też to przygotowujemy indywidualny plan opieki..
Miasto: Gostynin
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Gostyninie.
Miasto: Gostynin
Usługi pielęgniarskie Oferujemy pomoc w znalezieniu opiekunki dla osób starszych. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów .. Szukam pracy.
Miasto: Gostynin
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Oferujemy pomoc w znalezieniu opiekunki dla osób starszych. Zapewniamy Państwu kompleksową, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Gostynin
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Gostynin


Opieka nad osobami starszymi Gostynin

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Bytów ; Brzozów ; Lubartów

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Hiacynta mam 47 lat mieszkam ul. Henryka Sienkiewicza Gostynin. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Gostyninie pędzając czas z Seniorem w pełni dostosowujemy swoje działania do bieżącej sytuacji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Gostynin opiekuńcze na osobę starszą.