Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Kętrzyn

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Prywatna opieka nad seniorami to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Kętrzynie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania... Usługi pielęgniarskie w Kętrzynie.
Miasto: Kętrzyn
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Kętrzynie.
Miasto: Kętrzyn
Całodobowa opieka nad seniorem Nasza oferta opieki nad seniorem to propozycja skrojona na miarę wszelkich potrzeb. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Kętrzynie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Kętrzyn
Kontakt
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. ..
Miasto: Kętrzyn
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Kętrzynie.
Miasto: Kętrzyn
Usługi pielęgniarskie Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. .. Szukam pracy.
Miasto: Kętrzyn
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
usługi całodobowej pomocy domowej, usługi całodobowej opieki dla osób starszych, chorych, niepełnoprawnych oraz dzieci w wieku od 1.5 lat.... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Kętrzyn
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Kętrzyn


Opieka nad osobami starszymi Kętrzyn

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Lipiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Lipno ; Kołobrzeg ; Limanowa

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Lukrecja mam 48 lat mieszkam ul. Wierzbowa Kętrzyn. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Kętrzynie Pomoc domowa dostępna w postaci naszych pracownic z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia prac domowych: Gotowanie; Sprzątanie (odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu); Generalne sprzątanie, mycie okien...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Kętrzyn opiekuńcze na osobę starszą.