Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Świnoujście

Nowe ogłoszenia dodane w kwietniu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h usługi całodobowej pomocy domowej, usługi całodobowej opieki dla osób starszych, chorych, niepełnoprawnych oraz dzieci w wieku od 1.5 lat....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w ŚwinoujŚciu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Jesteśmy doświadczonym i zgranym zespołem, który z profesjonalnym podejściem do pracy i zaangażowaniem cieszy się zaufaniem ze strony naszych opiekunek oraz naszych niemieckich klientów ... Usługi pielęgniarskie w ŚwinoujŚciu.
Miasto: Świnoujście
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w ŚwinoujŚciu.
Całodobowa opieka nad seniorem Prywatna opieka nad seniorami to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w ŚwinoujŚciu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Świnoujście
Kontakt
Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ...
Miasto: Świnoujście
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w ŚwinoujŚciu.
Miasto: Świnoujście
Usługi pielęgniarskie Nasza oferta opieki nad seniorem to propozycja skrojona na miarę wszelkich potrzeb. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań... Szukam pracy.
Miasto: Świnoujście
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
wysokiej jakości usługi związane z opieką dla osób starszych. Jeżeli szukasz opiekunki dla seniora na terenie... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Świnoujście
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Świnoujście


Opieka nad osobami starszymi Świnoujście

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Elbląg ; Lipsko ; Radziejów

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Bądzisława mam 46 lat mieszkam ul. Wojciecha Bogusławskiego Świnoujście. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w ŚwinoujŚciu Opiekunowie zajmują się podopiecznymi, dlatego odgrywają bardzo ważną rolę w życiu osoby chorej. Do głównych zadań opiekunki należą m.in.: rozpoznawanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych, wykonywanie zabiegów higienicznych...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Świnoujście opiekuńcze na osobę starszą.