Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Myślenice

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Opiekunowie dla seniorów to osoby o wielkich sercach. Empatyczni, pomocni, przyjaźnie nastawieni. Nikt nie znalazł się u nas przypadkowo. Nasi pracownicy to ludzie sprawdzeni,...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Myślenicach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opieka nad osobą starszą za dnia to idealna forma opieki dla Podopiecznych wymagających wsparcia w czasie, gdy ich bliscy znajdują się w pracy lub wykonują inne obowiązki... Usługi pielęgniarskie w Myślenicach.
Miasto: Myślenice
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Myślenicach.
Miasto: Myślenice
Całodobowa opieka nad seniorem Opiekę nocną – wykonywaną od godziny 20:00 do 6:00, dostosowując dokładny czas trwania usługi do indywidualnych potrzeb..
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Myślenicach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Myślenice
Kontakt
Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ...
Miasto: Myślenice
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Myślenicach.
Miasto: Myślenice
Usługi pielęgniarskie Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ... Szukam pracy.
Miasto: Myślenice
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Opiekunowie zajmują się podopiecznymi, dlatego odgrywają bardzo ważną rolę w życiu osoby chorej. Do głównych zadań opiekunki należą m.in.: rozpoznawanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych, wykonywanie zabiegów higienicznych... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Myślenice
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Myślenice


Opieka nad osobami starszymi Myślenice

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Mysłowice ; Grodzisk Mazowiecki ; Koszalin

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Hiacynta mam 38 lat mieszkam ul. Berka Joselewicza Myślenice. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Myślenicach Opiekunka os. starszych w Niemczech Obowiązki Opieki nad osobami starszymi w domach opieki Pomoc przy jedzeniu...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Myślenice opiekuńcze na osobę starszą.