Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Bolesławiec

Nowe ogłoszenia dodane w maju 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Oferujemy indywidualną ofertę kompleksowej organizacji opieki nad osobą starszą. Zapewnimy opiekę domową na najwyższym poziomie dla Twojej bliskiej osoby ..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Bolesławcu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Prywatna opieka nad seniorami to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję... Usługi pielęgniarskie w Bolesławcu.
Miasto: Bolesławiec
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Bolesławcu.
Miasto: Bolesławiec
Całodobowa opieka nad seniorem Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Bolesławcu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Bolesławiec
Kontakt
zapewnimy Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz komfort w domowym zaciszu. Opiekunki z Ukrainy - pracowite, cierpliwe i rzetelne - ceniące wartości rodzinne....
Miasto: Bolesławiec
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Bolesławcu.
Miasto: Bolesławiec
Usługi pielęgniarskie Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna.. Szukam pracy.
Miasto: Bolesławiec
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Bolesławiec
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Bolesławiec


Opieka nad osobami starszymi Bolesławiec

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Maj 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Przemyśl ; Bytów ; Płońsk

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Irena mam 34 lat mieszkam ul. Komuny Paryskiej Bolesławiec. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Bolesławcu W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Bolesławiec opiekuńcze na osobę starszą.