Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Police

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Propozycja i plan opieki wraz z kosztami, przedstawiane są w formie oferty pisemnej na podstawie dokumentacji medycznej i ustaleń przed rozpoczęciem wykonywania jakiejkolwiek usługi....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Policach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny? Skontaktuj się z nami. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie. .. Usługi pielęgniarskie w Policach.
Miasto: Police
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Policach.
Miasto: Police
Całodobowa opieka nad seniorem Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Policach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Police
Kontakt
Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi w całej Polsce. Nasi podopieczni to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej,..
Miasto: Police
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Policach.
Miasto: Police
Usługi pielęgniarskie Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu.. Szukam pracy.
Miasto: Police
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Pomoc domowa dostępna w postaci naszych pracownic z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia prac domowych: Gotowanie; Sprzątanie (odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu); Generalne sprzątanie, mycie okien... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Police
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Police


Opieka nad osobami starszymi Police

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Oświęcim ; Jastrzębie Zdrój ; Tomaszów Mazowiecki

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Wiktoria mam 46 lat mieszkam ul. Dolna Police. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Policach Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Police opiekuńcze na osobę starszą.