Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Sejny

Nowe ogłoszenia dodane w kwietniu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Sejnach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze... Usługi pielęgniarskie w Sejnach.
Miasto: Sejny
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Sejnach.
Miasto: Sejny
Całodobowa opieka nad seniorem Dbamy, aby każdy z naszych pensjonariuszy zyskał najlepszą opiekę przystosowaną do potrzeb osób starszych oraz ich stanu zdrowia....
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Sejnach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Sejny
Kontakt
Profesjonalnie przygotowany i wyszkolony Opiekun podejmuje pracę o wcześniej ustalonej porze, aby zapewnić Podopiecznemu opiekę i wsparcie we własnym domu...
Miasto: Sejny
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Sejnach.
Miasto: Sejny
Usługi pielęgniarskie Zakres podstawowych zadań podejmowanych przez naszą firmę obejmuje szeroki wachlarz czynności opartych na potrzebach i oczekiwaniach naszych Podopiecznych ... Szukam pracy.
Miasto: Sejny
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
zapewnimy Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz komfort w domowym zaciszu. Opiekunki z Ukrainy - pracowite, cierpliwe i rzetelne - ceniące wartości rodzinne.... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Sejny
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Sejny


Opieka nad osobami starszymi Sejny

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Piaseczno ; Grajewo ; Radom

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Bądzisława mam 38 lat mieszkam ul. Przyrzeczna Sejny. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Sejnach Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny? Skontaktuj się z nami. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie. ..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Sejny opiekuńcze na osobę starszą.