Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Świecie

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Dzięki opiece domowej podopieczny czuje się spokojniejszy ponieważ opiekun czuwa nad jego zdrowiem: sprawując kontrolę funkcji życiowych i koniecznych pomiarów medycznych...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Świeciu. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Całodobowa opieka z zamieszkaniem to rozwiązanie, które pozwoli Ci odetchnąć z ulgą, gdy musisz wyjechać i nie masz czasu.. Usługi pielęgniarskie w Świeciu.
Miasto: Świecie
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Świeciu.
Miasto: Świecie
Całodobowa opieka nad seniorem Kompleksowa pomoc związana z czynnościami dnia codziennego – usługa opieki nad osobą starszą dotyczy również pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Świeciu. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Świecie
Kontakt
Najwyższe Standardy Opieki Potwierdzone Licznymi Certyfikatami - Skontaktuj Się z Nami! Zapewniamy Opiekę Stacjonarną i Dzienną. Szacunek i Empatia...
Miasto: Świecie
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Świeciu.
Miasto: Świecie
Usługi pielęgniarskie Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko czasu, lecz także cierpliwości oraz doświadczenia. Szczególnie kiedy bliska nam osoba nie jest w pełni sprawna .. Szukam pracy.
Miasto: Świecie
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Wiele osób zastanawia się ile kosztuje opiekunka do osoby starszej. Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Świecie
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Świecie


Opieka nad osobami starszymi Świecie

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Wejherowo ; Grudziądz ; Olkusz

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Konstancja mam 25 lat mieszkam ul. Curie-Skłodowskiej Świecie. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Świeciu Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. ..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Świecie opiekuńcze na osobę starszą.