Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Tczew

Nowe ogłoszenia dodane w kwietniu 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Najpopularniejszą grupą usług jest opieka domowa godzinowa (1-4 godziny w czasie dnia) dostosowana i realizowana w czasie i terminach najodpowiedniejszych dla Najbliższych ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Tczewie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
W zakres naszych działań wchodzi także opieka całodobowa dla osób starszych. To 24-godzinna usługa, świadczona przez dowolną ilość dni w tygodniu. ... Usługi pielęgniarskie w Tczewie.
Miasto: Tczew
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Tczewie.
Miasto: Tczew
Całodobowa opieka nad seniorem nasz zespół opieki zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby. Jeśli skontaktujecie się z nami, będziecie mogli porozmawiać z członkiem naszego doświadczonego zespołu...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Tczewie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Tczew
Kontakt
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. ..
Miasto: Tczew
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Tczewie.
Miasto: Tczew
Usługi pielęgniarskie Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ... Szukam pracy.
Miasto: Tczew
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
usługi całodobowej pomocy domowej, usługi całodobowej opieki dla osób starszych, chorych, niepełnoprawnych oraz dzieci w wieku od 1.5 lat.... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Tczew
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Tczew


Opieka nad osobami starszymi Tczew

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Kwiecień 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Głogów ; Łódź ; Kłodzko

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Bernarda mam 43 lat mieszkam ul. 1 Maja Tczew. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Tczewie Pomoc w ciężkiej chorobie: mycie w łóżku, zmiana pampersów, zmiana pościeli, obsługa sprzętu pomocniczego (podnośniki itp.), profilaktyka odleżyn....

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Tczew opiekuńcze na osobę starszą.