Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Żory

Nowe ogłoszenia dodane w grudniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Żorach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Świadczymy usługi z zakresu opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania podopiecznego. Dajemy Ci możliwość pełnego dostosowania czasu.. Usługi pielęgniarskie w Żorach.
Miasto: Żory
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Żorach.
Miasto: Żory
Całodobowa opieka nad seniorem Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Żorach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Żory
Kontakt
zapewnimy Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz komfort w domowym zaciszu. Opiekunki z Ukrainy - pracowite, cierpliwe i rzetelne - ceniące wartości rodzinne....
Miasto: Żory
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Żorach.
Miasto: Żory
Usługi pielęgniarskie Opieka całodobowa sprowadza się nie tylko do dbania o mieszkanie i zakupy. To podopieczny jest w centrum zainteresowania... Szukam pracy.
Miasto: Żory
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Całodobowa opieka z zamieszkaniem to rozwiązanie, które pozwoli Ci odetchnąć z ulgą, gdy musisz wyjechać i nie masz czasu.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Żory
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Żory


Opieka nad osobami starszymi Żory

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Grudzień 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Wołów ; Braniewo ; Pleszew

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Nadzieja mam 42 lat mieszkam ul. Jaśminowa al. Jana Pawła II Żory. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Żorach Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, Podawanie leków, Organizacja czasu wolnego, spacery, czytanie, Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Żory opiekuńcze na osobę starszą.