Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Głogów

Nowe ogłoszenia dodane w grudniu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Prywatna opieka nad seniorami to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Głogowie. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży opieki, potrafimy szybko i skutecznie zapewnić godne zaufania, sprawdzone opiekunki seniorów. ... Usługi pielęgniarskie w Głogowie.
Miasto: Głogów
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Głogowie.
Miasto: Głogów
Całodobowa opieka nad seniorem Całodobowa opieka nad osobami starszymi i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora....
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Głogowie. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Głogów
Kontakt
Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się od siebie. Dbanie o bezpieczeństwo i nadzór nad czynnościami dnia codziennego Podopiecznego...
Miasto: Głogów
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Głogowie.
Miasto: Głogów
Usługi pielęgniarskie Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. ... Szukam pracy.
Miasto: Głogów
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Już od 2006 roku zajmujemy się opieką domową nad osobami starszymi. Świadczymy usługi opieki w domach osób podopiecznych.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Głogów
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Głogów


Opieka nad osobami starszymi Głogów

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Grudzień 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Jarosław ; Żywiec ; Wysokie Mazowieckie

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Cecylia mam 48 lat mieszkam ul. Staromiejska Głogów. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Głogowie Nasza oferta opieki całodobowej obejmuje możliwość pracy z zamieszkaniem lub bez. W przypadku braku możliwości zamieszkania opiekuna..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Głogów opiekuńcze na osobę starszą.