Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Monki

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi w całej Polsce. Nasi podopieczni to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej,..
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Mońkach. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Pomoc w życiu codziennym: higiena ciała, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie i podawanie posiłków, karmienie. Pomoc w domu: ogólne sprzątanie, zakupy, gotowanie. .. Usługi pielęgniarskie w Mońkach.
Miasto: Monki
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Mońkach.
Miasto: Monki
Całodobowa opieka nad seniorem Opieka doraźna, zakres usług do uzgodnienia wg potrzeb. Opieka bez zamieszkania. Świadczymy, szeroko rozumiane, usługi opieki nad osobami starszymi na terenie całego kraju....
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Mońkach. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Monki
Kontakt
Od pierwszej rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania podopiecznych i ich rodzin. Dobieramy dla seniorów wsparcie, ...
Miasto: Monki
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Mońkach.
Miasto: Monki
Usługi pielęgniarskie Pomoc w życiu codziennym: higiena ciała, pomoc w ubieraniu, przygotowywanie i podawanie posiłków, karmienie. Pomoc w domu: ogólne sprzątanie, zakupy, gotowanie. .. Szukam pracy.
Miasto: Monki
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach osoby wymagającej opieki (zmywanie naczyń, mycie okien, mycie podłóg, wynoszenie śmieci, odkurzanie). Robienie zakupów. .. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Monki
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Monki


Opieka nad osobami starszymi Monki

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Tczew ; Człuchów ; Nidzica

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Elizka mam 34 lat mieszkam ul. Afrodyty Monki. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Mońkach Opieka z zamieszkaniem - dobór opiekunki potrzebnej na krótki okres (np. wakacji) - zakres opieki do uzgodnienia, zgodnie z potrzebami. ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Monki opiekuńcze na osobę starszą.