Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Koło

Nowe ogłoszenia dodane w lutym 2024 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Całodobowa opieka domowa – z doświadczenia wiemy, jak wiele trudu i zaangażowania wymaga pomoc osobie starszej i schorowanej....
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Kole. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
kompleksowa opieka nad Podopiecznym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wymagany jest oddzielny pokój do dyspozycji opiekunki.... Usługi pielęgniarskie w Kole.
Miasto: Koło
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Kole.
Miasto: Koło
Całodobowa opieka nad seniorem Całodobowa opieka nad seniorami i osobami starszymi. Opieka nocna. Zapewniamy Państwa najbliższym profesjonalne usługi opiekuńcze...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Kole. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Koło
Kontakt
Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko czasu, lecz także cierpliwości oraz doświadczenia. Szczególnie kiedy bliska nam osoba nie jest w pełni sprawna ..
Miasto: Koło
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Kole.
Miasto: Koło
Usługi pielęgniarskie Profesjonalna opieka nad seniorami oferujemy ✓ opiekę nad chorymi ✓ nad osobami starszymi ✓ opiekunka osób starszych do wynajęcia ... Szukam pracy.
Miasto: Koło
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Pomoc w załatwianiu bieżących spraw, np. wizyty w urzędach, opłaty rachunków, wykupienie leków, umówienie wizyty u lekarza... usługi pielęgniarskie.
Miasto: Koło
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Koło


Opieka nad osobami starszymi Koło

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Luty 2024 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Wrocław ; Sopot ; Skierniewice

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Karmen mam 40 lat mieszkam ul. Stary Rynek Koło Koło. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Kole Całodobowa opieka z zamieszkaniem to rozwiązanie, które pozwoli Ci odetchnąć z ulgą, gdy musisz wyjechać i nie masz czasu..

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Koło opiekuńcze na osobę starszą.