Kontakt.
 Opiekunka z zamieszkaniem Koło

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2023 : Opieka nad ludźmi starszymi Usługi pielęgniarskie
Całodobowa opieka 24h Plan i zakres opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem ustalany jest wspólnie z rodziną z ... Opiekunki domowe...
Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem w Kole. Opieka ta odbywa się w domu pacjenta. Pacjenci nią objęci nie wymagają hospitalizacji w oddziałach.
Opiekunka os. starszych w Niemczech Obowiązki Opieki nad osobami starszymi w domach opieki Pomoc przy jedzeniu... Usługi pielęgniarskie w Kole.
Miasto: Koło
Opieka nad osobą starszą to zajęcie niezwykle istotne, wymagające cierpliwości, czasu i ogromnego zaangażowania usługi rehabilitacyjne w Kole.
Miasto: Koło
Całodobowa opieka nad seniorem Dodatkowo zapewniamy pomoc przy pracach domowych. Personel z referencjami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad seniorem...
Kontakt
Całodobowe usługi rehabilitacyjne. Szukasz profesjonalnej pomocy dla starszych członków swojej rodziny w Kole. Naszą dewizą jest empatia i zrozumienie.
Miasto: Koło
Kontakt
Opieka za zamieszkaniem – na stałe – do 1 lub do 2 osób – zakres opieki do uzgodnienia – zgodnie z potrzebami. ..
Miasto: Koło
Usługi rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w opiece. Oferujemy pomoc seniorom bez względu na wiek i stan zdrowotny. Znajdujemy się w Kole.
Miasto: Koło
Usługi pielęgniarskie Ceny za opiekunkę dla seniora rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się od siebie. Dbanie o bezpieczeństwo i nadzór nad czynnościami dnia codziennego Podopiecznego... Szukam pracy.
Miasto: Koło
Całodobowa opiekunka do osoby starszej i pomoc w gospodarstwie domowym. Opiekunki z dużym doświadczeniem w zakresie opieki seniora. ..
Całodobowa opieka z zamieszkaniem to rozwiązanie, które pozwoli Ci odetchnąć z ulgą, gdy musisz wyjechać i nie masz czasu.. usługi pielęgniarskie.
Miasto: Koło
Kontakt
Firma świadcza usługi opiekuńcze i rekrutacyjne. Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarek i lekarza, przyjazną atmosferę i fachową pomoc.
Miasto: Koło


Opieka nad osobami starszymi Koło

Kategoria:
Rodzaj: Usługi pielęgniarskie
Oferta Dodana: 1 Czerwiec 2023 08:36

Opieka nad osobami starszymi

Organizacja opieki prywatnie

www całodobowa opiekunka do osoby starszej

- Usługi pielęgniarskie. Zapraszamy do odziałów: Grajewo ; Oborniki ; Kutno

Całodobowa opiekunka osób starszych z zamieszkaniem.

Lesława mam 47 lat mieszkam ul. 3 Maja Koło Koło. Szukam pracy do opieki nad starszą osobą w Kole Profesjonalne opiekunki. Pomożemy osobom starszym i chorym. indywidualne podejście. domowe wizyty. Fachowa kadra, ...

Szukam osoby do opieki nad osobą starszą Koło opiekuńcze na osobę starszą.